| NAdrian a întrebat:

Felicitari tuturor adolescentilor care au intrat la liceul unde au candidat iar pentru cei care au intrat la a doua optiune (sau a treia...) nu uitati ca :
Unde o usa se inchide, altele trei se deschid si va asteapta!

1 răspuns:
| Castiel a răspuns:

Nu. In tara asta nu faci nimic cu scoala daca nu esti si descurcaret. Degeaba ai Bacul, degeaba faci o facultate cu care nu vei avea un job pentru ca sunt prea putine locuri pe piata. Si oricum chiar si un job bun e platit oricum prost. E mai usor sa faci ceva curs de calificare si sa te duci in strainatate.