| anyy2012 a întrebat:

Daca aleg matematica-informatica, care e diferenta intre intensiv informatica si intensiv engleza?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ori mai multe ore de info ori ma multe ore de engleza

| Exilee a răspuns:

Matematica-i aceeasi.Multi aleg acest profil, insa putini abia reusesc sa-si mentina standardele.
Doar ca la intensiv informatica vei avea 4 ore de info, iar la engleza vei avea 5-6 ore.

| Sadop a răspuns:

La intensiv engleza faci mai multe ore de engleza, dat teza si bac din engleza.
La intensiv informatica vei da teza si Bac din informatica, iar in clasa a 11-a si a 12-a vei avea 7 ore de info pe saptamana!

| Bogdacutuu a răspuns:

La intensiv informatica ai mai multe ore de informatica, la intensiv engleza ai mai multe ore de engleza. Dar oricum alegi o sa ai foarte multa informatica