| NICKSOOO a întrebat:

Daca am cont de persoana publica pe facebook unde trebuie sa dau pentru a vedea care sunt persoanele care mi-au dat like?

Răspuns Câştigător
| Kitty20 a răspuns:

Pai daca esti persoana publica poate sa-ti dea like doar la poza si albume.asa ca o sa-ti apara la notificari. Funda?

2 răspunsuri:
| Samfuchs a răspuns:

Nu este adevarat eu am p2 pagini publice pe facebook si deasupra numarelor de likeuri scrie like this si dai click acolo daca tiau dat mai mult de 50 de persoane like o sa-ti apara un grafic! Funda? happy[Sper ca te-am ajutat]

| quatre a răspuns:

Daca esti persoana publica vei primi like la fotografii si albume foto.Cand vei primi like iti va scrie la notificari, care se afla sus in stanga.Imaginea notificarilor este o planeta. Funda?