| anonim_4396 a întrebat:

Daca am pe cineva in lista de contacte pe yahoo, si acea persoana ma are?

Răspuns Câştigător
| Aesir a răspuns:

Poti sa o ai dar persoana respectiva sa nu te aiba, dar asta e posibil doar in cazul in care te-a sters. Intr-un caz normal daca tu nu ai adaugat vreodata aceea persoana nici ea nu te are in lista.

2 răspunsuri:
| qLoveSmileღ a răspuns:

Buna

Da logic ca si acea persoana te are in lista de contacte YAHOO. Daca tu, spre exemplu, ii trimiti un mesaj, crezi ca el/ea nu vede mesajul primit de la tine? Sper ca te-am ajutat si m-am exprimat destul de explicit.

Multa bafta. happy

| BladeK a răspuns:

Daca a dat accept la invitatia ta de prieten. Da happy