| McNek a întrebat:

Hello! Am o problema cu Yahoo! Messenger, adica nu pot adauga contacte in lista. (nu am 1000 de contacte!)
Cand adaug pe cineva spune ca operatiunea s-ar putea sa fi reusit, dar cu siguranta nu a reusit ca nu imi adauga pe nimeni in lista.
Cand cineva imi da add, persoana respectiva ma vede online, dar cand imi scrie la mine apare offline, iar in dreapta am optiunile "Add User" si "Ignore User". Daca dau add tot nu merge. sad
Idei?

Răspuns Câştigător
| pYv a răspuns:

Incearca sa reinstalezi alta varianta de YM 11.5, 10 sau 9 daca nu merge inseamna ca e de la windows... cere reinstal

| McNek explică (pentru pYv):

Nu gasesc de unde sa iau 10. Ai tu vreun site? happy

| pYv a răspuns (pentru McNek):

Scrii pe google download yahoo messenger 10 si gasesti ca asa nu pot sa iti dau eu un link ca mi-l blocheaza/sterge cei de la TPU

| McNek explică (pentru pYv):

Am scris, n-am gasit. Lasa-mi in mesaj sau pe mess (supercody_adi) happy