| bepis a întrebat:

Daca am primit un loc la un camin studentesc al facultatii si il revendic, dar nu stau in el si stau de fapt la chirie exista vreo problema? Practic vreau sa tin caminu doar asa ca un safety net daca am probleme cu chiria si sunt curios daca in general ar fi ok treaba asta.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate altcineva nu are loc la camin iar tu il tii ocupat degeaba. Nu poti face asa ceva. Ori stai cu chirie ori locuiesti la camin.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti face acest lucru, fiindca administratorul caminului va afla dupa prima saptamana ca nu stai acolo si va realoca locul altuia.

| Solann a răspuns:

Stii ca platesti si locul la camin chiar daca nu stai acolo? Iti permiti?
Iar daca te reclama colegii...