| TrollingFace a întrebat:

Daca ar fi sa dati ca mine testare initiala la civica si la mate ce ati face?
Ma refer ati invata la civica sa luati 10 si la mate 4?
Sau ati invata la mate si civica ca sa luati 5-6?

7 răspunsuri:
| danielcretu1980 a răspuns:

Cand inveti la toate ai sanse mai mari. nu-ti garanteaza nimeni ca vei lua 10, insa daca nu inveti, 4 e ca si asigurat.

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Daca as lua neaparat la una 10 si la una 4, sau 5-6 la amandoua, cred ca as invata la mate mai mult si mai putin la civica... aia e usoara.

| loredana2012 a răspuns:

La mate faci cateva exercitii si la civica te uiti putin peste lectii.Cu atentie sporita si ambitie poti lua note mari la ambele.

| bybuu13 a răspuns:

Eu am avut ieri teste la toate orele si am invatat la toate cate putin

| crysyone a răspuns:

Normal ca as invata la matematica sa iau 8-9 si la civica dac nu as invata as lua 9 deci as invata la mate

| kko a răspuns:

As invata la ambele materii. rolling eyes

| floryn080 a răspuns:

La matewinkingwinking