| lilboutique a întrebat:

Daca ati pleca un an in schimb de experienta(ca elev) si ati avea de ales intre urmatoarele tari: Belgia, Chile, Danemarca, Estonia, Olanda si Suedia pe care ati alege-o si de ce?

8 răspunsuri:
| Ervin a răspuns:

Hmm. grea alegere între Belgia şi Danemarca, dar cred că Danemarca, celelalte sunr praf.

| Narcis2007 a răspuns:

Belgia cred

| Narcis2007 a răspuns:

Sau olanda

| Adelinesmile a răspuns:

Chile. pentru ca ma atrage mai mult decat celelalte tari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suedia.pentru ca ma atrage nordul.

| Valentin_5229 a răspuns:

Belgia sau Olanda:X:XSunt cele mai frumoase...

| drclaudia a răspuns:

A-si alege o tara nordica, fiind cunoscute ca nivel mare de dezvoltare si rata scazuta a somajului.
Sa nu uitam o tara nu se poate dezvolta daca nnivelul de educatie al celor care o populeaza este scazut. A-si alege Suedia.

| ionutz380 a răspuns:

1.Eu as alege Belgia pentru ca este o tara mult mai buna unde poti invata multe lucruri noi!
2.pretzurile sunt mult mult mai mici.
Eu as alege belgia acum este cum vrei tu dar...

Sper totusi ca te-am ajutat

(FUNDA?)