| anonim_4396 a întrebat:

Daca ati putea primi raspuns la o singura intrebare, care ar fi aceea?

Răspuns Câştigător
| Wisdom a răspuns:

Ati avut rasp interesante, dar intrebarea suprema este urmatoarea : " Ce gandesc femeile? "

34 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Unde a disparut cutzitu' ala mic de taiat zarzavat, ca de 10 ani il caut!

| Nastia a răspuns:

De ce nu m-a lasat sa-l intalnesc pe actualul prieten mai devreme?

| Flav a răspuns:

Daca imi voi alege nevasta potrivita.

daniela
| daniela a răspuns:

Ce exista dupa moarte

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

O sa reusesc sa fac ce mi-am propus?hee hee Eu cred ca da.laughing

| SweetCandy a răspuns:

Sa stiu daca merita sa lupt pentru ceea ce imi doresc!big grin

| hândel a răspuns:

Ce rost au toate lucrurile, fiintele? Plante, insecte, pesti, animale, oameni, planete, sori,... ce rost are sa existe, daca toate au un sfarsit? Care ste scopul existentei?!

| Silvia a răspuns:

"Cutarica" ma place?batting eyelashes
Eu asta vreau sa stiuhee heeblushing
whistling
rolling on the floor
Nu e prea important, stiu, dar altceva nu ma intereseaza acumhee hee

| CrucifiedCountess a răspuns:

Cand ma las de shaorme?

| hashe86 a răspuns:

Care e menirea mea pe acest pamant?!
sunt adeptul principiului ca toti oameni au o menire in lumea asta. din pacate 10% si-o descopera si aceia sunt geniile.

| domidoc a răspuns:

De ce?

| Haydee a răspuns:

De ce te-ai numit tu dumnezeu cand exista un singur Dumnezeu atotputernic?
Iar celilalti nu va mai indoiti ca exista Dumnezeu, credeti cu adevaratbig grin

| happy.....withoutyou a răspuns:

"x", ma iubeste? eu cred ca da...

| albastrel a răspuns:

De ce trebuie sa existe moarte?

| guliaucigasa a răspuns:

Unde este capatul Universului?

| diiiiiannnnaa a răspuns:

O sa fiu fericita alaturi de cine iubesc? happy

| stealthb a răspuns:

Care va fi viitorul omenirii.

| viki a răspuns:

Cum va fi viitorul meu? happy

| nu conteaza_8511 a răspuns:

L-as intreba pe Dumnezeu (da' nu pe cel de pe TPU) laughingde ce a lasat sa se intample unele lucruri in viata mea?
P. S: Faina intrebarea, @dumnezeutongue

| pisika a răspuns:

As vrea sa aflu ce ma asteapta pe viitor...

| ubitzika a răspuns:

Care va fi viitorul meu?

| ytzza a răspuns:

Cand va fi sfarsitul lumii!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce a fost inainte de marea explozie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As vrea sa stiu pana la ce varsta voi trai, nu de alta dar sa stiu si eu cum imi organizez viata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Care sint numerele cistigatoare la loto big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dumnezeu...acum ne-ai lasat balta? nu ne raspunzi?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si raspunsul sa nu fie o minciuna?
Si sa mi-l dea o entitate avizata si de necontestat?
Exista Dumnezeu?
...Doresc raspunsul postat pe TPU sa se linisteasca lumea si singurele subiecte de discutie profunda sa fie existenta, seriozitatea si veridicitatea celui ce mi-a raspuns la marea intrebare! cool

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce se intampla dupa ce mori? Daca-i adevarata chestia cu judecata de apoi, inaltarea sufletului... Daca viata se limiteaza aici, pe pamant sau mai exista ceva dincolo de intelegerea noastra.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

cum pot stinge luminita de la capatul tunelului?