| ralucikaa a întrebat:

Daca aveti frati sau surori sau verisori, spuneti-mi si mie intr-un dialog cea mai interesanta discutie purtata cu ei. Cel mai interesant dialog va primi Fundaa! Vreau raspunsuri cat mai multe si Foarte repede! Va pupacesc!

2 răspunsuri:
| vlad89c a răspuns:

-Pune mancarea repede sub patura!
-Bun, si laptopu e sub patura, cablurile mascate, repede, ascunde pungile de popcorn
-Gata
-Pune capul pe perina si fa-te ca dormi.
Dialogul asta il am eu cu varul meu in fiecare vacanta, pentru ca ne uitam la filme horror pe la 3 noaptea, iar cand sunt faze groaznice, mai tresarim, si se aude, iar mama vine sa vada ce se intampla, atunci facem manevra aceasta, si totul e bine.

| LDDy a răspuns:

Buna! :*
Pai, un dialog, nu ti l-as scrie, insa subiectele despre care ai putea purta un dialog ar cam fi.
Ce ii place cel mai mult sa faca? De ce ii place?
Ce vrea sa devina cand o sa fie mare?
Si de aici sunt sigura ca discutia v-a deveni mai interesanta big grin succes si ai grija! :*