Întrebare recomandată | Aprldanite a întrebat:

Daca cineva pica bacalaureatul in prima si a doua sesiune si da din nou in vara, poate schimba disciplina la care sustine examenul?

4 răspunsuri:
| Fonk a răspuns:

Nu, pentru că ai terminat deja respectiva disciplină când ai finalizat clasa a 12-a.

| Aprldanite explică (pentru Fonk):

Am inteles, multumesc. Voia sa dea la logica, dar daca nu se poate?

| Fonk a răspuns (pentru Aprldanite):

Mai ști, poate poți face o smecherie?

Cei drept am zis ce știu, nu-s în măsură că sunt inca in a 11a (da nu știu unde sunt ceilalți de pe TPU de nuți dau răspuns)

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Intreaba la secretariatul facultatii, ei stiu exact