| HelloImJosephine a întrebat:

Daca dau la un profil cu intensiv engleza o sa dau teza la engleza? Si o sa fac mai multe ore,adica mai multe decat cei de la profil fara intensiv engleza, adica sa stau mai mult la scoala?

5 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Inglij uber alles

| Mirel4412 a răspuns:

Nu stai mai mult la scoala, e ca la celelalte profile, de ex la mate info ai 8 ore pe saptamana de info, dar nu stai mai mult la scoala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da o sa ai 2 ore in plus si teza

| random1620 a răspuns:

Clar o sa faci mai multe ore de engleza (cu 1 sau 2 mai mut, parca). Dar nu cred ca o sa dai teza la engleza. Acum cred si ca depinde de profil