| vasy24 a întrebat:

Daca devin reprezentant avon?
Sunt dintr-o zona rurala produsele vor mai veni la domiciliu?

2 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Și eu sunt reprezentant, ei, mă rog, e mama. Dar vin produsele oriunde ai sta fără să plătești, asta dacă dai comandă normală(vin în 2-3 zile), dacă dai comanda HD vine într-o zi, cu fancurierul la tine acasă, dar plătești 7, 5 lei.
Fără plată, vine la tine acasă, dar în câteva zile, de exemplu dacă dai comanda duminică, vine în intervalul marți-joi. Baftă.

| miky_5010 a răspuns:

Da indiferent din zona in care te afli comanda va veni la domiciliu, dar pot veni si la posta.