| SelenaTpu a întrebat:

-Daca esti jandarm si ai terminata facultatea de drept, aceasta te ajuta sa ai o functie mai mare sau salariu mai mare?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai salariul mai mare. Dar il poti avea mai mic decat unul care are pile.

| RoCkKiD a răspuns:

Poate ma corecteaza cei care lucreaza in domeniu dar din cate stiu eu primesc ceva la salar si au sansa sa concureze cand iese un post superior la concurs.

| Nirvanaaa a răspuns:

Ai salariul putin mai mare.

| anonimuIl a răspuns:

Ca jandarm dacă ai terminat și dreptul te muți la alții, nu rămâi la jandarmerie.