| BlONdAaAa a întrebat:

Daca faci un Grup Scolar poti dupa sa faci facultate?

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Da,din moment ce dai bacalaureat.Si pe urma cei cu bac-ul luat se pot inscrie la facultati.Am cautat si eu pe net pentru tine si scria undeva ca sa nu fie profesionala, adica liceu normal cu profilele obisnuite.Bafta! happy

6 răspunsuri:
| luliluli a răspuns:

Sigur ca da. Important e sa-ti iei examenul de bacalaureat

Răspuns utilizator avertizat
| ilfenomeno18 a răspuns:

Da

| steffyboy a răspuns:

Categoric...Daca iei bacul.

| xmadutssu a răspuns:

Da,normal. un amic de-al meu a facut grup scolar iar acum a terminat politehnica la Timisoarahappy

| BlONdAaAa explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri; x Daca vreti. Imi puteti da niste optiuni de licee u ff departe de zona Berceni? Cu media 6.47?