| tHeAnGeLoFwOrLd a întrebat:

Daca in brosura de admitere la liceu 2012-2013 la un anumit liceu scrie media 8.68 s-ar putea sa mai scada dupa evaluarile nationale?

Răspuns Câştigător
| gabriela15 a răspuns:

Depinde mediile sunt cele de anul trecut, cele mai mici, anul acesta este posibil ca mediile de admitere sa fie mai mari sau mai mici decat atat. Sunt orientative, in asa fel incat sa-ti dai seama care este cel mai bun liceu si profil pentru tine in funcie de media pe care o ai

6 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Daca la evaluare se iau note mici, mai scade.
Si invers.

| LovellyAngel a răspuns:

Vor creste, la cat de usoara a fost evaluarea.

| OnuOnulică a răspuns:

Daca ai loat note mici la examen... logic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil.Daca se obtin rezultate mai slabe ca anul trecut ai toate sansele sa intrii cu o nota mai mica.

| DownTheStairs a răspuns:

Depinde de ce note se vor lua anul acestahappy

| Maddaaaaaa a răspuns:

Depinde acum si de notele de la examene, daca vor fi note slabe ( si cu siguranta vor fi ) media o sa scada big grin