| Tothemoon a întrebat:

Dacă intri la cu taxa la facultate, taxa se plateste pe semestru sau pe an? Am tot cautat pe site ul celor de la ULBS și nu am gasit nimic legat de cand se plateste, doar cat e, fara să fie încadrată undeva.

3 răspunsuri:
| Raducons a răspuns:

Se poate plati pe semestru dar si pe an

| Catrice a răspuns:

Dacă te ține portofelul, poți plăti din prima luna pentru toți anii de studiu.

| RobertMoon a răspuns:

Taxa se plătește cum vrei, poți plăti pe toți anul, poți plăti pe tot semestrul sau în 3-4 tranșe depinde cum cere fiecare facultate.