| Milex3 a întrebat:

Dacă am restanțe la facultate in primul semestru, în al doilea voi fi transferat la taxa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde. Daca punctajul tau te face sa te situezi in clasament pe locurile cu taxă, da.

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Acest lucru depinde daca la facultatea ta se face o reclasificare pe semestru sau pe an. Daca se face pe an, ai sanse sa tragi mai tare in al doilea semestru si sa nu pici la taxa, plus ca mai poti da marire la materiile la care ai note mici.