| Dragos7899 a întrebat:

Daca la acea admitere pe care trebuie sa scrie niste coduri pentru licee, sa zicem ca un liceu are codul 23, pe foaie scriem 023 pentru ca sunt 3 patratele

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

De pe foaie, codul se introduce pe un site specializat unde 023 oricum devine 23 sau invers

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Zerourile de la inceput nu au nicio importanta oricum. Asa au ei trecut in sistem. Oricum ai pune, e OK. happy

| MagicOneT a răspuns:

Da, cu 0 pentru codurile din 2 cifre, dar ti se va spune in momentul in care completezi, pentru siguranta.