| LG_3455 a întrebat:

Daca la evaluarea nationala la mate am taiat o litera cu 2 linii in rest am facut lucrarea perfecta imi poate anula lucrarea?

Răspuns Câştigător
| Andrewz a răspuns:

Nu prea cred, au fost si in sala cu mine unii care au facut asa si a zis ca nu e nici o problema directoarea. Funda?:d

11 răspunsuri:
| haifisch a răspuns:

Nu iti anuleaza nimeni nimic. Profesorii te sperie degeaba.

| EuSiCuMine a răspuns:

Nu, in nici un caz nu o anuleaza doar iti scade cateva sutimi, nu-i nimic ingrijorator si eu am taiat cu mai mult de 2 linii:-s

| Turquoise a răspuns:

Buna,
In primul rand,bravo,daca spui ca ai facut toata lucrarea perfect si sper sa intri acolo unde iti doresti.
Nu cred ca are de ce sa iti anuleze,cat de absurd poate fi un profesor sa faca asta, mai ales daca ai facut restul cat de cat bine.
Crede-ma ca orice poate fi considerat semn(scrisul,asezarea in pagina, taieturile, ordinea efectuarii exercitiilor). Stai linistit(a)!

| kattya96 a răspuns:

Nu laughing, nu te ingrijora o sa fie bine.

| Phineas a răspuns:

Nu are cum sa iti anuleze lucrarea...dar nu trebuia taiat cu 2 linii trebuia doar cu una.Si eu am taiat la Subiectul ||| la pct a) nu scrisesem bine si am taiat cu o linie.Nu are ce sa iti faca pentru o taietura.

| VladM15 a răspuns:

Nu

| AndreiRevine a răspuns:

Nu, doar iti va scade din punctaj, dar nu te ingrijora!

| Deeutzza17 a răspuns:

Nu...iti scade din punctajwinking
big hug

| Razvan_1066 a răspuns:

Ai putut sa o faci perfectaaa?! ( nu nu cred ca tio anuleaza )

| BaLoNaSh_9023 a răspuns:

Uite care-i faza... Daca esti olimpic...sau daca esti renumit nu iti anuleaza lucrareasi daca este iti taie doar cuvantul acela si ti-l rescriuNU AU CUM SA TI-O ANULEZE!

| BaLoNaSh_9023 a răspuns:

Da...O sa ti-o anuleze...imi pare rau pentru. tine