| andy45 a întrebat:

Daca maine se fac ore normale cum vine asta ca nici nu stiu ce ore am ca nu ne-a anuntat nimeni de unde sa stiu ce caiete sa imi iau s-au cat stau la scoala nu inteleg imi puteti explica?

9 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Poate te lumineaza domnul ministru, ca, doar de la el a venit ideea asta desteapta.

mira
| mira a răspuns:

Ia-ti un singur caiet ca sa notezi orarul si unele recomandari ale profesorilor.Nu se vor tine ore chiar normale.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Te duci la scoala in seara asta si verifici fiindca este afisat.

| mihaibrasov a răspuns:

Iti iei toate caietele de toate materiile sa fii sigur ca nu pierzi ceva. Funeriuuuullee. e. sa ne traieste vere, ca multe iti mai coace cuptorul tau.

| Aishaa a răspuns:

N-are cum sa se faca ore normale. O sa ne cheme, o sa ne dea orarul si ne va spune ce ne trebuie. Dupa acasa, de marti orele.

| ONU_2429 a răspuns:

MembruTpu tin sa te corectez laughinglaughinglaughinglaughing

altii nu merg nici macar in prima saptamanalaughinglaughinglaughinghappyhappylaughinglaughingrolling on the floorrolling on the floor( eu-s unul din aia:-> )

| marius577 a răspuns:

La noi la scoala in prima zi e o festivitate, stam cu ditiginta cam 30 min 1 ora si apoi mergem acasa, si revenim a 2 zi ca sa ne dea cartile etc., dar abia de miercuri se fac cunostinta cu profesorii(daca sunt noi) ce am facut in vacanta etc.

| LighteD a răspuns:

Bună. Stai linistit ca nu se fac. Sa-ti explic, in primul rand cei de clasa 1 si a 9, trebuie sa iaba parte de un fel de festivitate, normal, iar pentru restul e doar "de forma" orele alea. doar te intalnesti cu colegii, dirigintele. Stai relax, altii nici nu merg in prima zi laughing

| lovestory14 a răspuns:

Iti spun eu ca maine nu se fac ore normale.banuiesc ca o sa stati cu dirigintele vreo 1 sau 2 si probabil ca or sa va dea si manualele.
astept fundita