| anonim_4396 a întrebat:

Daca media ultimului admis a fost 7.66 la un liceu, anul asta cat e? Creste sau scade media? straight face

3 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

De obicei creste. Asta nu se stie decat dupa repartitie laughing Ca sa fie orientativ pentru ceilalti de la anul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de liceu si de mediile elevilor.S-ar putea sa scada pentru. ca generatia care termina acum clasa a 8-a este mai varza decat cea de anul trecut.

| patry_4543 a răspuns:

Nu se stie depinde de media eleviilor in geneal poate scadea poate creste.