| T30D0RA a întrebat:

Daca merg la Facultatea de Turism si Alimentatie, ce ies de acolo? raised eyebrows

Răspuns Câştigător
| Ambassaderåd a răspuns:

Salut! Dupa ce termini. hmm tot ceva legat de turism si alimentatie. Este ceva logic. Deci avem :
- Inginer si Manager in Alimentatie publica si Agroturism
- Inginer si Manager in Turism - in curs de autorizare
- Inginer a Produselor Alimentare
- Controlor in Expertiza Produselor Alimentare

cred ca astea ar fi calificarile... dar trebuia sa te documenteziwinking

1 răspuns:
| Gabitza_8201 a răspuns:

Inainte sa te inscrii la o facultate gandeste-te bine ce vrei s afaci in viata.La aceasta facultate ai mai multe optiuni, cum ar fi sa lucrezi in turism ca agent iar alimentatia e profilul de la protectia consumatorului