| Kaaapaa25 a întrebat:

Daca s-au dat probele la un liceu vocational, mai pot sa intru?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La profil vocational*
Nu, nu mai poti intra

| Kaaapaa25 explică (pentru anonim_4396):

Dar ma pot transfera la terminarea primului semestru? O sa mai pot recupera ceea ce au invatat ceilalti? Este vorba de un liceu de arta, muzica.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kaaapaa25):

Nu stiu excat cum sta treaba in situatia de fata, credeam ca te referi la un profil pedagogic sau militar.

4 răspunsuri:
| JustAsking21 a răspuns:

S-au

| Mariș_Gabriela_2002 a răspuns:

Poti merge sa intrebi la secretariatul liceului. Dar... Cred ca la anul te poti transfera, participand la probe.