| t030r a întrebat:

Daca suntem 22 elevi in clasa a 12 a si facem ore de dimineata, nu ne pot imparti 11 dimineata si 11 dupa amiaza deoarece dupa amiaza invata alta clasa de a 10 a sau a 11 a. Avem voie toti 22 in clasa sau vom face online, nu avem spatii in alte clase?

1 răspuns:
| Alle236 a răspuns:

Deci acest lucru depinde se școală/ oras/ județ la mine in oraș vom face toti in acelasi timp orele cu o distanțare de 1.5 m ( o clasa are 32 de elevi)