| KilluaSenpai a întrebat:

Daca un profesor a propus sa imi fie scazuta nota la purtare, imi va fi scazuta nota?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Posibil. Initial e la stadiul de propune, se hotoraste ulterior in functie de parerea celorlalti daca se scade sau nu.

| AFR81 a răspuns:

Daca, in consiliu, se hotaraste ca se impune a fi scazuta nota la purtare, da.

| dannyel86 a răspuns:

E doar o propunere. Trebuie sa vina cu argumente.
Daca sunt intemeiate motivele, nu e exclus sa se intample asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei. Asta se hotaraste in consiliul profesorilor care o sa aiba loc la sfarsitul saptamanii viitoare sau in vacanta intermestriala...Vor fi intrebati de director mai multi profesori de la clasa ta. Care vor trebui sa vina cu argumente solide. Un argument al unui singur profesor(ala de care ai zis tu) nu e de ajuns. Bafta!