| pesteinapa69 a întrebat:

Poti sa iti repari nota scazuta la purtare?

Răspuns Câştigător
| Anonimul151 a răspuns:

Nota la purtare se poate corecta doar în cazul în care punctul la purtare e trecut în catalog cu creionul. Dacă deja e trecut cu pixul... E imposibil să o repari.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Când e scăzută, inseamnă că s-a incheiat anul (semestrul) școlar și gata, aia e. Eventual o "repari" la anul'

| Freya1 a răspuns:

Doar dacă nu s-a trecut deja cu pixul în catalog se mai poate face ceva.Iar acel ceva e sa îți ceri scuze, sa iei câteva note bune, sa iti motivezi absentele și sa te comporți exemplar.

| ReddY25 a răspuns:

Da

Răspuns utilizator avertizat
| 120bulevard a răspuns:

Da, prin buna purtare si rugaminte daca punctele sunt trecute cu creionul.