| anonim_4396 a întrebat:

Daca vreau sa ma transfer de la stiinte sociale la filologie in clasa a 9-a (semestrul 2) sau in clasa a 10-a, trebuie sa dau vreo diferenta? Intreb doar ca sa stiu. Daca imi va placea la stiinte sociale, voi ramane acolo.

5 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

Din ce știu eu, nu.
În schimb dacă vrei să te transferi în clasa a 11a de la filo la ss sau invers va trebui să dai.

| Yurisa a răspuns:

Da, trebuie sa dai diferenta la latina pentru ca dai teza la latina pana in clasa a 12-a. De ce te-ai duce la filo sa inveti o limba moarta si inutile nu stiu laughing

| Raducons a răspuns:

De ce sa te transferi ramai unde esti e mult mai bine, Te poti muta pana in clasa 11, numai in ultimul an nu se poate. Diferentele ti le spun la secretariat cand faci transferul,

| mitzok a răspuns:

Nu cred

| NuConteazCineSunt0 a răspuns:

Nu stiu rrly