| Diiana232997 a întrebat:

Daca vrei sa te inscrii la facultatea de litere la doua specializari, de exemplu franceza-engleza si spaniola-engleza este necesar sa platesti taxa de inscriere de doua ori? Sau se achita doar o singura data, fiind in cadrul aceleiasi universitati.

1 răspuns:
| Rapking a răspuns:

Deci daca apartine de aceiasi universitate o platesti doar o singura data pentru ca de fapt tu platesti doar taxa de inscriere la universitate nu la un profil anume