| user12849 a întrebat:

Am o nelămurire cu privire la înscrierea la facultate (care anul acesta se face online). Am ales 2 domenii din cadrul facultății de litere, germana si romana. Fiind specializari distincte, trebuie sa platesc taxa de admitere pentru ambele. Însă nelămurirea mea este următoarea: când am completat formularul de preinscriere am scris în ordinea preferințelor germană -buget, germana -taxa si romana buget si taxă. Întrebarea mea este, când voi completa formularul de înscriere, va trebui să plătesc o singură taxă pentru germană (buget si taxă) sau va trebui să o plătesc de 2 ori? (o dată pentru buget si o dată pentru taxa?). Incerc sa lamuresc acest aspect de o vreme dar se pare că secretarele din Ro nu ajută prea mult...

Răspuns Câştigător
| Felissa13Eden a răspuns:

O singura taxa la fiecare specializare indiferent ca ai precizat si taxa si buget