| anonim_4396 a întrebat:

Dacă vrei să vezi imagini superbe şi să asculţi un colind minunat, intră aici
http://www.lecturirecenzate.ro/......adrigal-2/

Răspuns Câştigător
| Tudor_6050 a răspuns:

De-a dreptul Superb.love struckhappy. Colindele sunt minunate.Ador atmosfera de Craciun.Toti oamenii ar trebui sa fie mai buni.''Ochi pentru ochi si lumea va deveni oarba'' - Mahatma Gandhi.Multumesc de asculatare.happy

4 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
In fiecare seara ne incanti cu o colinda minunata.
Iti multumesc ca imi luminezi seara.
Iti ascult cu mare placere colindele care le publici aici.

O seara placutahappy

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Da...Foarte frumoasa colinda=d>... o iubesc :X

| Sorin_4540 a răspuns:

Sau puteti intra si aici http://sorinel.info/un-mic-pack-cu-colinde/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Sorinel - Foarte frumoase!
@Byanka - Mă bucur că îţi place!
@doar.pentru.voi - Şi eu îţi mulţumesc că îmi apreciezi munca!
@Tudor - Scrii cu mult suflet şi îmi place cum scrii!
Crăciun fericit tuturor şi un an mai bun decât cel care mai are câteva zile şi se duce!