| Sory a întrebat:

Dar 3 rauri sau fluvii din Romania cu L stiti?

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Lotru, Lapusna, Luncavita, Lipova, Ludus.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Lotru, Ludus, Lipova

daniela
| daniela a răspuns:

Lotru, Lotrisor dar mai bine ia intra tu pe http://ro.wikipedia.org/......4%83_-_L-O si alege-ti singur ceea ce iti trebuie

daniela
| daniela a răspuns:

Iti faci temele la geografie sau joci tari, orase, mari etc? asta doar din curiozitate

| DenissaDeea a răspuns:

Rauri=Lotru-Lapus-Lazarea-Leahu-Lempes-Leordis-Letcani-Licas/daca mai vrei spune-mi ca iti mai scriu vreo 30.

| Sory explică:

Mnu

| Sory explică:

Ma joc un joc cu prietenii mei si ei cauta in carti, iar cine pierde trebuie sa respecte provocarea unuia dintre ceilalti care participa la joc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Offf...mai incetati cu geografia asta...va doare de scoala acum!?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma intereseaza!