| geogeo123 a întrebat:

Dati-mi opini despre o fata care a fugit si sa maritat funda

1 răspuns:
| georgiana999 a răspuns:

Am un EX: nana mamei mele tinea in gazda 2 fete ( cam de 17 ani) uan din ele s-a maritat cu un tigan lasand scoala deoarece nu putea sa mai mearga cu burta pana la gura si ghici ce tiganul a parasit-o ea nu avand nici un ban si inca nu se mai stie nimic de ea. Cealalata afta devenise oficial afta cuminte ( a afacut liceul scoala ) pana la urma s-a desp de tiganul cu care era pentru un alt baiat care tanjea dupa ea.Ea fiind de cateva luni cu acest nou tip se muta cu el la Londra unde se despart si na acum fata nu mai poate sa reia bacul nici facultate. In concluzie nici o data sa nu fugi ( indiferend cu cine) deoarece nu stii ce iti poate face.