| Flostar2010 a întrebat:

credeti ca o sa fie greva la scoli dati pareri si opini deoarece romania se afla in greve si proteste deci dati pareri.

Răspuns Câştigător
| qTe a răspuns:

Sincer as vrea, dar cel mai mult as vrea sa nu mai fie basescu presedinte, din potriva as vrea sa fie Vadim! Eu cred ca da vor fi greva la scoliihappy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit niste zvonuri cum ca luni este greva. Nu sunt sigura. Am vazut si eu pe net ca va fi greva generala in toata scoala, in care profesorii vor iesi si ei in strada. Cum am mai spus, este doar un zvon, nu e nimic concret straight face.

| Animeegirl a răspuns:

Eu cred ca da.

| cezarpiticu a răspuns:

Greva o sa fie, s-a dat pe toate posturile si o sa fie, e si bine dar si rau, e bine ca asa poate ii asculta si pe ei in sfarsit cineva dar e rau pentru noi elevii care poate vom pierde acele zile si ne va pune sa le recuperam sambata crying