| maramiri14 a întrebat:

Dati-mi si mie sugestii cum sa ma numesc pe facebook(de mentionat ca ma numesc mariana). Va multumesc anticipatkiss

Răspuns Câştigător
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună!
Părerea mea este să îţi pui Mariana şi numele de familie. Pentru numele cu papuşik, draguţika ect., e facut Hi5-ul.
Baftă!

5 răspunsuri:
| wintage a răspuns:

Tu nu ai un last name? Doar first name?
Sau vrei sa iti pui papusica, scumpica (bineinteles cu "k")

| Minks a răspuns:

Indicat ar fi sa-ti pui numele real.

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Stiu eu, stiu eu! Ehm... Mariana!

| YayuK a răspuns:

Facebook-ul nu este Hi5 ca sa iti pui nume gen Blondutza, sau nume cu k si y. Deci te sfatuiesc sa iti pui numelehappy

| robby212 a răspuns:

Mari, Bari, Stari, cum vrei, ct ani ai, id meu roby_roby719 ti-le dau pe alea f fane sa nu le ia astia...*nu-i adevarat)