| LifeIsHard a întrebat:

Hei TPI :*, am si eu o rugaminte... vreau sa imi dati cat mai multe nume de profil pentru. facebook, ma numesc Ioana, dar as vrea sa fie Iony... si inca ceva, MS anticipat fundita!

16 răspunsuri:
| LanaDelRayFan a răspuns:

Iony Sweet, Ionu Ioniica, Yony Yony

| BCoMichael a răspuns:

Eu iti sugerez sa te spanzuri!
PS: Nu mai suge pl la toti si mai du-te in gatu ma -tii de handicapata obsedata de Facebook!
M-am saturat de prostii ca tine care *** toata ziua facebook-ul, MM de inculta!

| BCoMichael a răspuns:

Auzi la ea...iony rolling on the floor
F**** mrtii ma -ti de proasta deci nu mai pot de nervi si vrea cat mai multe auzi la ea
tu meriti sa fi violata fratee...rolling on the floor)

| LovellyAngel a răspuns (pentru BCoMichael):

Ce ai ma? Te-a batut maica-ta ca ai intrat pe FB de aia esti nervos? Copil prost ce ai cu biata fata

| BCoMichael a răspuns (pentru LovellyAngel):

Biata fata care nu mai stie altceva, si te rog nu intervenii pentru ca nu ai nici o treaba in discutia asta si nu intelegi nimic din ce am spus eu mai sus
Sunt ofticat la maxim cand vad copile retardate ca asta care se excita in oglinda si la poza lui justin beiber

| Dan10079 a răspuns (pentru BCoMichael):

Da de unde stii tu k e cum si zis i-a las-o in pace daca nu vrei sa-i raspunzi la intrebare nu-i raspunde da nu o jigni!

| BCoMichael a răspuns (pentru Dan10079):

Fac ce vreau...si daca consider ca asa trebuie asa fac

| Dan10079 a răspuns (pentru BCoMichael):

Ma rog e problema ta.
Da nu te-ai gadit ca incalci regulamentul?

| MauiNight a răspuns (pentru BCoMichael):

Decat sa o injuri, mai bine ii explici cu frumosul sa isi puna numele real pe Facebook fiindca nu este HI5, tiganule.

| BCoMichael a răspuns (pentru Dan10079):

Nu-mi pasa de regulamentul ala care nici nu se aplica, pentru mine e egal cu zero si la cate am zis pe acest site nu s-a intamplat niciodata nimic

| MauiNight a răspuns:

Neimpresionant, singurul lucru care te difera de tigani este culoarea pielii, in rest, vorbesti ca ei, prost mai esti de n-ai inteles nici asta.

| BCoMichael a răspuns (pentru MauiNight):

Si rasa, provenienta etc. laughing
o multime

| LifeIsHard explică:

Va multumesc la toti ca m-ati aparat de acest copil batut de soarta, dar nu avem ce sa facem, lumea e plina de aceste fenomene.

| gaby4ever a răspuns:

Bai mai taci din gura ca te raportez omule!