| demisca a întrebat:

Dati-mi si mie un link de download pentru a fila in pc.sau cum sa spun un program pentru a face un tutorial si al pune pe you tubebig grin! funda

2 răspunsuri:
| CainePeVine a răspuns:

Pentru PC hypercam 2 si ca sa filmezi in jocuri recomand fraps este mult mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buba, cel mai bun program si este si gratuit, vezi aici http://www.panalu.net/2010/11/program-inregistrare-video-de-pe.html cu care poti sa inregistrezi cu video si audio si face video de calitate