| AnaMariA_3572 a întrebat:

Dati-mi si mie un site cu hack-uri pentru. stardoll. mersi funda!

5 răspunsuri:
| CodrinValentin a răspuns:

Anamaria. TE AVERTIZEz cu ceva: Majoritatea hackurilor de pe internet au keylogger. asa ca ia-o mai usor cu hackuitulwinking

| OtakuHere a răspuns:

Nu exista nici un hack pentru stardoll.winking Majoritatea au keylogger deci. :\

| gabrielabod1234 a răspuns (pentru Elena_Lavinia_1997_D3x5):

Chiar merge?

| Elena_Lavinia_1997_D3x5 a răspuns (pentru gabrielabod1234):

Eu nu il am dar iti spun. mai bine nu iti instala hack pentru ca poate avea virusi