| crystyna1992 a întrebat:

Dati-mi si mie un site cu manuale de clasa a 11-a (pentru cumparat). Multumesc

5 răspunsuri:
| MisterKat a răspuns:

Eu intru in clasa a 12-a. si am ceva manuale de a 11-a. Poti sa mergi la cei de a 12-a din liceul tau si sa intrebi de manuale. Sunt mult mai ieftine asa... Mult Succes in Noul An Scolar!

O zi buna!

Daniel.

| rozalia25 a răspuns:

In functie de profil. Incerca:http://www.libhumanitas.ro/educational/manuale.html

| rozalia25 a răspuns:

Pentru mate cele mai bune manuale sunt de mircea ganga. Poti invata singura dupa ele (in caz ca ai un prof de mate mai slabut). La info poti invata de pe net (sau cu carti de la editura albastra). La Romana din Humanitas (is cele mai bune). Si la restul nu prea conteaza. Bafta in noul an scolar!

| crystyna1992 explică:

Sunt la mate-info.

| dianka_4861 a răspuns:

Http://www.librarie.net/comanda2.php? eu aici am facut comanda.succes...vine in 3 zile...succes