| mihaishipunkt a întrebat:

Dati-mi si mie va rog exemple de licee pentru profilul sport.

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Nu te pot ajuta fiindcă nu ai precizat din ce oraş eşti. Dar poţi scrie singur pe Google : Licee cu program sportiv din Bucureşti (e doar un exemplu).

Pa-pa.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Întâi să precizezi localitatea de domiciliu ( unde vrei să urmezi liceul ), apoi mai vedem...

Toate cele bune.

| gingergirl1 a răspuns:

Daca te referi din Bucuresti :Mircea Eliade, Anghel Saligny, Onicescu are un profil sportiv am auzit...