| Lenytza a întrebat:

Dati-mi va rog niste idei cum sa fac proiectul despre meserii pliz. Urgent. Dau fundita la cel care imi da cel mai bun raspuns.Plizzz

1 răspuns:
| lovegirlnaomy a răspuns:

Imparti foaia in cate parti vrei(mesri vrei sa ai) si pui in fiecare patrat sau dreptunghi ca titlu meseria care o faci asa si dupa aia in fiecare patrat dreptunghi desenezi despre meseria aceea iar daca nu te pricepi iei poze de pe internet si le decupezi din reviste si lipesti apoi colorezi spatiu gol cam atat. Sper sa iti fie de folos.