| anculita a întrebat:

(DAU FUNDA) ajutati-ma! am nevoie de o poveste in care personajul principal sa fie o fiinta necuvantatoare big grin

P. S :care sa nu fie scrisa de autori cunoscutioh go on

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste Cujo a lu' Stephen King...

| Lolecuta a răspuns:

Sa fie un personaj venit de pe alta planeta.foarte urat dar cu suflet de aur.si toata lumea se ferea de el, ba mai mult.a fost inchis deoarece cei care l-au inchis au crezut ca vrea sa distruga, sa omoara oameni.si acolo in inchisoare sa imprietenit cu un batranel de vreo 50 de ani.si acela urma sa fie eliberat.acesta afland de sufletul lui. dupa ce a fost eliberat, a dat o stire.dar nimeni nu a crezut. niste savanti a vrut sa faca ceva experimen pe el, dar batranelul a afat si i-a oprit.batranelul l-a luat pe acel nepamantean la el aksa. dupa un timp, batranelul a fost dus in excursie pe planeta lui.etc...

ii un exempu. adica niste idei. tu trebuie sa le dezvolti. sper ca iti sunt de folos