| DSabb a întrebat:

Dau funda! Am de facut un proiect in powerpoint si nu stiu ce tema sa abordez, trebuie sa fie ceva educativ eu fiind in clasa a 10 a, vreau o tema mai aparte nici chiar foarte comuna... Astept raspunsuri. Voi nota toate raspunsurile iar cel mai bun va primi FUNDA. Astept idei, ce ati alege voi in locul meu etc

2 răspunsuri:
| bonjordoking a răspuns:

Ai putea face un proiect despre combaterea drogurilor, baturilor, fumatului...Despre cum acestea afecteaza pe cineva si nu il lasa sa isi traiasca viata...Mi se pare o idee de proiect bun pentru clasa a 10-a educativ. Poate, cine stie, cineva va ramane cu ceva in minte dupa prezentarewinking

| AUDIQ a răspuns:

Poti aborda tematongueroblemele globale(poluarea mediului,criza economica, traficul de fiinte umane, drogurile, fumatul, bauturile acoolice si nealcoolice)