| Hesperos a întrebat:

DAU FUNDA. Unde pot sa invat gratis pentru pentru bac la fizica, matematica si romana si daca se poate ceva de clasa a XI-a sau cariti de pregatire fizica, matematica, romana si de clasa a XI-a. A-si vrea si carti de electronica incepatori.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot ce-ți pot da online e un link cu toate subiectele pentru bac, pentru toate materiile. Îți poate fi de folos dacă vrei să exersezi.
http://subiecte2015.edu.ro/2015/bacalaureat/modeledesubiecte/probescrise/

Întrebări recente