| anonim_4396 a întrebat:

De cand pana cand dureaza vacanta de Paste 2017?

3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Pentru scoala/liceu, pentru postliceala, pentru facultate, pentru ortodocsi sau pentru catolici? happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut!
Vacanta o luam in 14 aprilie adica vineri doar ca nimeni nu va mai merge la scoala vineri in afara de profesori deci o luam in 13 aprilie. Dureaza pana in 30 aprilie.
Sper ca te-am ajutat!
Funda?

| tpuuser999 a răspuns:

Aparent este 19 - 30 aprilie 2017... ceea ce mi se pare ciudat din moment ce 19 e Miercuri (probabil 17 si 18 sunt libere din moment ce sunt a 2a si a 3a zi de Pasti)