| CinevaXX a întrebat:

De ce cand ascult muzica la telefon ( fara handsfree ) ma deranjeaza la urechi, imi simt bataile inimii in urechi. La boxe, TV etc totul e ok.

2 răspunsuri:
| elizabeth a răspuns:

Eu ascult toata muzica la casti, asta este pana te obisnuiesti.

| gumus4ever a răspuns:

Hei sa stii ca nu e prea bine sa ascultii muzica sau sa vb intruna la tel pentru ca poate sa iti dauneze la creier si la sanatate te sfatuiesc cand vb la tel sa dai pe spiker sau daca nu potii poti face sa nu lasi tel aproape de ureche il tii putin mai departe de ureche s9i cand mai asculti muzica sa nu asculti tare sa dai putin mai la distanta de ureche

sper ca te-am ajutat fundahee hee