| MeAndMe1000 a întrebat:

De ce cand e trezesi si te uiti la geam uiti ce ai visat?

8 răspunsuri:
| VladConstantin20 a răspuns:

Bună!
Păi în general, oamenii uită 90% din ceea ce visează.În cazuri ca un vis tulburător îți amintești mai multe.
Sper că te-am ajutat happy

| shhadow a răspuns:

Probabil,depinde de pers.

| MamaOmida69 a răspuns:

E o superstitie asta cu uitatul la geam. Nu are nicio legatura cu faptul ca iti uiti visul. Asa patesc si eu dar cand vad o persoana, un lucru, un loc pe care l`am visat imi amintescwinking

| yonutz1 a răspuns:

Cine a zis asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea ta mergea mai bine la Stiinta&Filosofie sau Conversatii!
Invata sa te orientezi ca lumea pe site, nu mai pune intrebarile aiurea!
Bine nenea?winking

| SimonneBX a răspuns:

Probabil pentru ca atunci cand te uiti pe geam, ceva iti distrage atentia si uiti ca aveai altceva in cap...

| Tibi14 a răspuns:

E greu sati aduci aminte cu exactitate un vis fiindca ai zeci de vise pe noapte

| alexutza_3676 a răspuns:

Pentru ca vezi pe geam ceva ce iti distrage atentia oameni animale etc fundita?