| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu pot sa comentez pe blogul cuiva daca folosesc Opera ca browser? pe celelalte merge normal.
Multumesc

1 răspuns:
| metatheory a răspuns:

Site-ul blogului poate afla ce browser folosesti. Eu cred ca este un script pe blog care verifica ceva de genul : Daca USER_AGENT="Opera" nu permite comentarii. Uneori asta se intampla pentru a determina oamenii sa foloseasca anumite softuri, cum e de exemplu Mozilla, fara de care anumite filme nu erau rulate.