| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare ce ma roade la culme.
De ce cand intru pe un site anume de exemplu facebook apare la browser-ul de cautare (Opera folosesc pentru ca de la o perioada nu-mi mai merge absolut un alt browser si foloseam google chrome) "imposibil de terminat tranzactia securizata"? Sau pe ceva gen. blospot tot apare da dau aproba sau respinge si nu-mi da voie sa accesez blogul. Am dezinstalat si reinstalat Opera. (Chiar as folosi altul dar nu mi se deschide O. o dupa instalare ). Recent chiar nu-mi amintesc ce doamne am facut si nu am mai avut problemele astea pana azi cand cineva a scos pc-ul fortat din priza. Se poate face ceva fara sa reinstalez pc-ul?
Multumesc anticipat.
P. S: Sarbatori fericite!happy

1 răspuns:
| DraGfirE a răspuns:

Sa reinstalezi pc-ul? Poate windows-ul si vezi ca stiu problema trebuie sa il reinstalezi din tot si eu am avut exact dar cu mozilla firefox si dupa am avut si cu opera si dupa incepea si cu google chrome daca iti reinstalezi doar din C dupa 1 luna iti revine cunosc problema din propria experienta, nu ii doresc nimanui sa o aibe.