| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu se mai da ca inainte vacanta de 2 saptamani? cum e si cea de Craciun?

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fiindca asa se reducea prea mult vacanta de vara. Oricum, imi amintesc vremurile cand nu aveam nici o zi libera d Pasti (in afara de Duminica).

| RamonaMn a răspuns:

Nu stiu ce sa zic.Vacanta de Paste mi s-a parut asa ciudata.Adica sa vii martea la scoala thinking

| Princessee a răspuns:

NU stiu.As vrea sa stiu dar cel putin au luat o decizie ca numai pe Bucuresti sa se stea acasa si miercuri(22.04.2009). Tot este putin.